Sepetli Platform

Antalya Sepetli Platform

Vinç; belli bir ağırlığa sahip olan yükü, belli bir yüksekliğe kaldıran sistemlere verilen genel isimdir. Bu sistemler sadece inşaatlarda değil, hayatın birçok alanında kullanılır ve bunların farklı çeşitleri vardır. Antalya sepetli platform da bunlar arasında yer alır ve farklı amaçlar için kullanılır. Bu araç, adından da anlaşılacağı gibi sepetli bir vinç olup, sepeti ile bazen insanların yüksek bir noktadaki sorunları çözmesini sağlar, bazen de yüksek bir noktaya yük taşımak için kullanılır. Dolayısıyla son derece işlevsel bir araç olduğunun söylenmesi gerekir.


Sepetli platformlar, kapasitesine bağlı olarak farklı ağırlıktaki kamyon veya kamyonete monte edilir. Bu sayede platformun istenilen noktaya hızlı bir şekilde transferi sağlanır. Günümüzde genel olarak cam silme, yüksek bir direkteki sorunun çözülmesi, boya yapma, eşya taşıma, afiş asma ve benzer işlemler için kullanılır. Buna bağlı olarak son derece talep edilen bir araçtır.


İnsanların bu alandaki ihtiyaçlarının dikkate alınmasıyla geliştirilen sepetli platform Antalya kentinde çok fazla talep edilmektedir. Bu talep, firmamız tarafından verilen hizmetler ile etkin olarak karşılanır. Firmamız, uluslararası kalite standartlarına göre hizmet verir. Bu kapsamda iş güvenliği için gerekli olan bütün önlemleri alır. Zaten geliştirilme amaçlarından birisi de iş güvenliği olup, buna bağlı olarak insanların güvenlik noktasındaki sorunlarını kolaylıkla çözen bir araç olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Antalya Sepetli Platform Kiralama

Sepetli platforma olan ihtiyacın giderilmesi için satın alma ve kiralama gibi iki farklı seçenek vardır. Farklı yükseklik seçeneklerine sahip olan bu vincin kiralanması, çok daha avantajlıdır. Her şeyden önce Antalya sepetli platform kiralama oldukça ucuzdur. Satın alma ile bu araca bağlanacak rakam, farklı yatırımlar için kullanılabilir. Bununla birlikte araç için operatör çalıştırma zorunluluğu da kiralama yönteminde yoktur. Bunlar ve benzer detayların tamamı, maliyetin daha az olmasını sağlar.


Firmamız tarafından verilen hizmet sayesinde kendi aracınız gibi sorunlarınızı çözebilir ve yüksek noktalardaki işlemleri güven içinde halledebilirsiniz. Kamyonet üzerinde yer alan vinç sistemi, dar alanlara dahi rahatlıkla giriş yapabilir ve böylece en zor noktalara bu araçla ulaşmak mümkün olur.

Antalya Sepetli Platform