Bahatlı Kiralık Vinç

Bahatlı Sepetli Vinç

Gelişen teknolojiyle birlikte insanların hayatlarına farklı aletler girmiştir. Bu aletlerden birisi de vinçler olup, insanların farklı alanlarda işlerini ciddi şekilde kolaylaştırmasından dolayı her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Bahatlı sepetli vinç, genellikle güvenlik önlemleri almanın zor olduğu noktalardaki işlemlerin gerçekleştirilmesi için kullanılır. Adından da anlaşılacağı üzere bahse konu vinçte, bir adet sepet vardır. Bu sepete geçen personeller, yüksek bir noktadaki işi güven içinde çözer. İtfaiye araçlarında dahi bulunan bu aletin farklı çeşitleri vardır. Yüksekliğe ve ağırlığa bağlı olarak bunlar arasından bir seçim yapılabilir.


Bu aletlerin kullanım amaçları oldukça farklı olabilir. Dış cephe temizliği, mantolama, boya, badana yapma, aydınlatma direği tamiri ve bakımı gibi işlemlerde kullanılabilir. Vincin boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak kamyonet veya kamyonların üzerine monte edilir. Böylece ciddi bir hareket kabiliyet kazanır. Dar alanlara dahi rahatlıkla giren bu alet, kapalı alanlara sahip fabrikalarda da farklı amaçlar için kullanılabilir.

Bahatlı Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinçlere olan ihtiyacın her geçen gün arttığını söylemek, kesinlikle yanlış olmayacaktır. Bu vinçlerin ne kadar süre ile kullanılacağına bağlı olarak satın alınması veya kiralanması daha avantajlı olur. Özellikle 5-7 yıl gibi uzun süreli kullanımlar haricinde, Bahatlı sepetli vinç kiralama işleminin yapılması çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü bu aletin satın alınması için ciddi bir rakamın ayrılması ve ayrıca bunu kullanacak personelin istihdam edilmesi gerekir. Bütün bunların dışında bakım, onarım ve yedek parça da dikkate alındığında, ciddi bir maliyetle karşı karşıya kalınması kaçınılmaz olacaktır. Bütün bunlardan dolayı, kiralama seçeneğini değerlendirilmesi gerekir. Firma olarak bu noktadaki beklentilerinizi etkin bir şekilde karşılıyoruz.


Bahatlı günlük kiralık sepetli vinç için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi bu aletlere bazen sadece birkaç günlüğüne ihtiyaç duyulabilir. Böylesi bir durum için ya personellerin güvenliklerinin riske atılması ya da günlük kiralama seçeneğinin tercih edilmesi gerekir. Personelleri güvenliklerinin riske atılması söz konusu dahi olamayacağı için firmamız tarafından verilen hizmet ile bu alete olan ihtiyacınızı giderebilir ve işinizi halledebilirsiniz.